microsoft power bi - isoft.biz.pl

Microsoft Power BI – szkolenie zarezerwujesz w iSOFT!

Microsoft Power BI to zyskujący na popularności program, z którego coraz częściej korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce. Jakie korzyści mają firmy wykorzystujące w swojej pracy Power BI? Odpowiadamy. 

Czym jest usługa Microsoft Power BI? 

Microsoft Power BI to program wykorzystywany do optymalizacji analiz biznesowych. W prosty i przejrzysty sposób umożliwia przeprowadzanie analizy najważniejszych procesów w firmie, atrakcyjną wizualizację uzyskanych danych i udostępnianie innym. Program może integrować dane z np. arkuszem kalkulacyjnym Excel, co niewątpliwie ułatwia organizację pracy na co dzień.

W jaki sposób Microsoft Power BI usprawnia pracę? 

Celem tej aplikacji jest usprawnienie przepływu danych w przedsiębiorstwach, a co za tym idzie, przyspieszenie procesów w nich zachodzących i poprawa efektywności. Microsoft Power BI zbiera dane z innych kanałów służących do analiz, dzięki czemu osoby obsługujące ten program mają pewność, że żadne istotne informacje nie zostaną pominięte i co kluczowe – wszystko będzie pod kontrolą przez użytkownika, który będzie mógł w szybki i łatwy sposób dzielić się tymi informacjami ze swoimi współpracownikami, pracownikami lub partnerami biznesowymi. 

 

Dlaczego warto nauczyć się obsługi tego programu?

O zaletach korzystania z Microsoft Power BI moglibyśmy pisać godzinami i wciąż by było mało. Postanowiliśmy zebrać najważniejsze 3, które prawdopodobnie zachęcą Cię do sięgnięcia po ten produkt marki Microsoft. Są to: 

1) Oszczędność czasu – Power BI posiada funkcję modelowania danych, dzięki której możliwe staje się ich klarowne i szybkie porządkowanie. 

2) Integracja z innymi systemami – z programu możesz korzystać wszędzie i niemal zewsząd. Większość źródeł danych (w tym tych dotyczących pracy w chmurze) może zostać zintegrowana z tym programem.

3) Atrakcyjne zaprezentowanie wyników – program ułatwia przygotowanie ciekawych i miłych dla oka raportów, którymi możesz zabłysnąć podczas biznesowego meetingu. 

O innych zaletach programu przeczytasz na stronie Microsoft

Microsoft Power BI – szkolenie, które dostaniesz w naszej firmie! 

Przydatny i prosty program, zgadzasz się? Przydatny owszem, i to bardzo. Prosty w obsłudze już niekoniecznie, zwłaszcza, jeśli samemu chce się go nauczyć. Od czego masz jednak nas? W naszej ofercie szkoleniowej nie mogło zabraknąć szkoleń z obsługi Microsoft Power BI. Obserwuj nasze kalendarium. Wkrótce zamieścimy informację o najbliższym. Nie może Cię zabraknąć!