projekty unijne - isoft.biz.pl

Projekty unijne realizowane przez iSOFT

Jesteśmy instytucją szkoleniową, która aktywnie realizuje projekty unijne. W ten sposób chcemy wesprzeć rozwój osób, które tego naprawdę potrzebują. Dzięki temu osoby otrzymują szansę na znalezienie fajnej pracy, czy podniesie swoich kwalifikacji.

Projekty unijne – dlaczego warto w nich uczestniczyć?

Projekty unijne są dla Ciebie szansą na poprawę swojej sytuacji na rynku pracy i zdobycie przydatnych umiejętności, które przydadzą Ci się praktycznie wszędzie. Uczestnictwo w takich programach to przede wszystkim zdobywanie doświadczenia w dziedzinach, na które jest zapotrzebowanie. Wyrażone jest to poprzez odbywanie praktyk oraz staży w renomowanych firmach.

Zakończone sukcesem projekty unijne

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w realizowaniu projektów unijnych. W ostatnich kilku latach sfinalizowaliśmy projekty tj. „Droga do zatrudnienia”, oraz “Nowe perspektywy”, których celem było wsparcie osób młodych na rynku pracy i poprawa sytuacji osób bezrobotnych. W naszym “portfolio” znajdziesz również zakończone sukcesem projekty dotyczące zakładania własnej działalności gospodarczej (Projekt: “Własna firma szansą na trwałe zatrudnienie”), czy po prostu podnoszące kwalifikacje osób dorosłych.

Aktualnie prowadzone projekty unijne

W chwili obecnej prowadzimy projekty: “Nowy zawód szansą na trwałe zatrudnienie” oraz “Doświadczenie zawodowe i nowe kwalifikacje kluczem do zatrudnienia”. Oba projekty kończą się z dniem 31 marca 2020 roku. W zakładce Projekty unijne znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat tych projektów. Zachęcamy Cię do tego, abyś się z nimi zapoznał.

Weź udział w projektach ISOFT!

Jesteś zainteresowany współpracą z ISOFT? Cieszymy się niezmiernie i mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość – wkrótce ruszą nowe projekty, za które będzie odpowiedzialna nasza firma. Obserwuj naszą aktywność w sieci, a dowiesz się, kiedy zgłosić się do nas w tej sprawie.