szkolenia z dofinansowaniem - isoft.biz.pl

Szkolenia z dofinansowaniem czy pełnopłatne?

Poszukujesz szkolenia z certyfikatem, ale przeraża Cię jego koszt? Zastanawiasz się, czy skorzystać ze szkolenia z dofinansowaniem, które odbędzie się niebawem, czy może jednak odłożyć swoje plany w czasie i dozbierać środki finansowe? Dylemat wynika z pewnego przeświadczenia, które obserwujemy w naszym społeczeństwie od pewnego czasu. Głosi ono, że szkolenia, których koszt musimy pokryć w 100% z własnej kieszeni, są lepsze od tych, których całość refunduje nam Unia Europejska. Ściślej pisząc, instytucje reprezentujące Unię Europejską w Twoim regionie.

Szkolenia z dofinansowaniem a szkolenia unijne

Znamy osoby, które uważają, iż szkolenia z dofinansowaniem i szkolenia unijne to jedno i to samo. Generalnie rzecz ujmując, osoby te nie mają racji! Warto korzystać z dofinansowań, ale kluczowym kryterium dla przyszłego uczestnika powinna być Instytucja Szkoląca! Każdy z uczestników przed wyborem szkolenia powinien dokładnie sprawdzić firmę, trenera i ofertę.  Kolejnym krokiem jest możliwość uzyskania dofinansowania. Najrozmaitsze instytucje reprezentujące UE w Twoim regionie, mają możliwość pozyskania kapitału finansowego dla Ciebie i Twojego zakładu pracy na interesujące szkolenie.

Kto może się ubiegać o dofinansowanie z UE na szkolenie?

Każdy! Tak naprawdę każdy może ubiegać się o dofinansowanie. Oczywiście wcześniej musi spełnić kilka warunków, które wymagają instytucje pośredniczące. W naszym regionie zaliczają się do nich m.in. Urząd Pracy, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego i inne. Dofinansowanie na szkolenie jest przeznaczone nie tylko dla osób indywidualnych, ale także, dla firm. Zwłaszcza tych mikro, małych i średnich, które chcą podnieść poziom świadczonych usług poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach, ale które zarazem ogranicza budżet. Ubiegając się o szkolenie z dofinansowaniem unijnym, mogą oni zaczerpnąć wiedzy od najlepszych na rynku ekspertów, jednocześnie nie wydając na to fortuny.

Warto zapisywać się na szkolenia z dofinansowaniem

Kiepscy szkoleniowcy. Złe podejście do uczestników szkoleń. Jakość niewspółmierna do ceny. Pewnie tak wyobrażasz sobie szkolenia unijne. Ulegasz pewnym stereotypom, które zakorzeniły się w opinii społeczeństwa i twierdzisz, że takie szkolenia są po prostu gorsze. Kiedyś może i tak było, na szczęście teraz jest inaczej! Starając się o dofinansowanie, możesz wybierać spośród wielu świetnych szkoleń, prowadzonych przez znakomitych ekspertów. Takie szkolenia znajdziesz u nas.

Szkolenia z dofinansowaniem w ISoft!

Współpracujemy z podmiotami, które specjalizują się w pozyskiwaniu dofinansowań unijnych na rozwój kompetencji miękkich i twardych. Każde z organizowanych przez nas szkoleń, może zostać zrefundowane.