szkolenia dla firm - isoft.biz.pl

W jakie szkolenia dla firm warto zainwestować?

O tym, jak istotne są szkolenia dla firm, chyba nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać. Zespół uczestniczący w szkoleniach, poszerza wiedzę i zdobywa nowe umiejętności, co jest konieczne do tego, aby firma mogła się rozwijać, a w rezultacie podnosić jakość świadczonych usług. Szkolenia zapewniają firmom konkurencyjność. Niosą korzyści zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Zobacz, jakie szkolenia mogą okazać się przydatne w Twojej firmie.

Korzyści dla pracodawcy

Wspomnieliśmy wcześniej, że właściciele firm mogą mieć wiele pożytku z tego, że ich pracownicy biorą udział w szkoleniach. Pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu pracodawcy są w stanie zoptymalizować ich czas pracy, a także wynegocjować ze swoimi Klientami zmianę warunków współpracy na korzystniejsze. Wyższy poziom świadczonych usług przez firmę, to jednocześnie większa renoma na rynku. Warto o to zadbać.

Korzyści dla pracowników

Pracownicy, którzy uczęszczają na szkolenia, nie tylko nabywają nowe kwalifikacje i dbają o swój rozwój, ale przede wszystkim, otwierają sobie drogę do ubiegania się o awans lub znalezienia nowego, lepszego miejsca pracy. Jaki by powód szkolenia nie był – mogą zyskać wiele.

Niezbędne szkolenia dla firm

Każda firma powinna zadbać o to, aby jej przedstawiciele uczestniczyli zarówno w szkoleniach podnoszących kompetencje twarde, jak i w szkoleniach umożliwiających nabycie kompetencji miękkich, o których pisaliśmy w artykule: Jakie szkolenia wybrać, aby zbudować sobie mocną pozycję na rynku pracy? I jedne szkolenia, i drugie, są tak naprawdę niezbędne dla właściwego rozwoju przedsiębiorstw.

ISoft – Twoje miejsce ze szkoleniami!

Nasza firma organizuje szkolenia otwarte i zamknięte dla firm. Twoi pracownicy mogą zatem udać się na warsztaty z dostępnych dla wszystkich szkoleń:

  • IT
  • Sprzedaż i marketing
  • HR
  • Administracja
  • Logistyka, transport, spedycja
  • Prawo
  • Księgowość i finanse
  • Kompetencje społeczne w biznesie

Oczywiście możesz skorzystać z opcji szkolenia zamkniętego. Takie szkolenie możemy zrealizować wówczas w siedzibie Twojej firmy lub w innym, dogodnym dla całej grupy miejscu. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej!