szkolenia informatyczne - isoft.biz.pl

Zapisz się na szkolenia informatyczne w iSOFT!

Rośnie popyt na szkolenia informatyczne. Dzieje się tak z prostego faktu – umiejętności z szeroko pojętego obszaru IT są potrzebne zarówno w domu, jak w pracy. Coraz częściej.

Zapotrzebowanie na szkolenie informatyczne

Jeśli jest jakaś umiejętność, która jest wymaga w praktycznie każdym zawodzie, to jest to obsługa komputera. W domu, w pracy, na wyjeździe – wszędzie musimy wykazywać swoje informatyczne umiejętności. Co więcej, niejednokrotnie są one konieczne. Ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której biuro rachunkowe nie korzysta z Microsoft Excela, agencja reklamowa z Microsoft Worda lub PowerPointa, a biuro architektoniczne z AutoCada. To oczywiście tylko nieliczne przykłady, bo pakiet Microsoft Office powinien być obsługiwany w każdej firmie. Jak widzisz, zapotrzebowanie na szkolenia z IT jest naprawdę spore.

Szkolenie IT dla firm

Wspomnieliśmy, że szkolenia z IT są potrzebne każdemu przedsiębiorstwu. I właśnie dla firmy przygotowaliśmy specjalną ofertą. Osoby zarządzające nimi mogą delegować pracowników na szkolenia otwarte, których rozkład znajduje się w kalendarium lub skorzystać z możliwości przeprowadzenia szkolenia na wyłączność. Takie szkolenia organizujemy w siedzibie firmy, bądź innym, uzgodnionym miejscu.

Szkolenia i kurs informatyczny z ISOFT – dlaczego warto?

Wszechstronnie podchodzimy do kursów i szkoleń z obszaru IT. Zapisując się na nie, możesz zdobyć jeden z certyfikatów ECDL, nauczyć się obsługi programów tj. czy też Microsoft Excela, Microsoft Power BI lub AutoCada, itp. Generalnie uzyskasz wiedzę, która usprawni Twoją pracę na co dzień lub udoskonali dotychczas nabyte umiejętności.

Do zobaczenia na szkoleniach!

Szkolenia IT to nie jedyne szkolenia, jakie posiada nasza firma w swojej ofercie. U nas możesz zarezerwować ponadto szkolenia zamknięte, jak i szkolenia otwarte, z dziedzin, tj. marketing, HR, administracja, sprzedaż, logistyka, księgowość, finanse, a nawet z umiejętności miękkich. Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem, a ich programy są dostosowane do potrzeb uczestników. Sprawdź, jakie szkolenia będziemy prowadzić w najbliższym czasie. Jak widzisz, masz w czym wybierać. Zadzwoń do nas lub napisz, jak znajdziesz interesujące Cię najbardziej.