Kontakt - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT
Człowiek w okienku

ISOFT Grzegorz Lasek

Al. Sikorskiego 13

35-304 Rzeszów

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08.00 do 16.00

Ilustracja kalendarz Ilustracja kalendarz
Sekretariat

Justyna Ostrowska

Asystent biura

tel. 530 527 223

e-mail. justynao@isoft.biz.pl

Dział rekrutacyjny

Rekrutacja:

tel. 796 400 408

e-mail. rekrutacja@isoft.biz.pl

Dział sprzedaży i pozyskiwania funduszy unijnych

Małgorzata Konieczna

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 790 416 419

e-mail. szkolenia@isoft.biz.pl

Magdalena Budnik

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 796 400 493

e-mail. magdalenab@isoft.biz.pl

Joanna Boczar

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 786 240 280

e-mail. jboczar@isoft.biz.pl

Dział projektowy

Maria Wiewióra-Piech

Dyrektor Zarządzający

tel. 796 400 408

e-mail. mpiech@isoft.biz.pl

Barbara Rok

Kierownik Projektu

tel. 792 840 870

e-mail. brok@isoft.biz.pl

Mariola Cypryś-Piróg

Specjalista ds. projektów unijnych

tel. 536255724

Alicja Jagoda-Ziobro

Specjalista ds. realizacji projektów unijnych

tel. 575 260 610

e-mail. aziobro@isoft.biz.pl

Joanna Szenk

Koordynator projektów

tel. 731 640 690

e-mail. jszenk@isoft.biz.pl

Justyna Kwarta

Specjalista ds. realizacji projektów unijnych

tel. 796 400 362

e-mail. jkwarta@isoftbiz.pl

Dział IT

Grzegorz Lasek

Właściciel

tel. 509 674 420

e-mail. glasek@isoft.biz.pl

Zarząd

Grzegorz Lasek

Właściciel

tel. 509 674 420

e-mail. glasek@isoft.biz.pl

Maria Wiewióra-Piech

Dyrektor Zarządzający

tel. 796 400 408

e-mail. mpiech@isoft.biz.pl

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.