Człowiek w okienku

ISOFT Grzegorz Lasek

Al. Sikorskiego 13

35-304 Rzeszów

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08.00 do 16.00

Ilustracja kalendarz Ilustracja kalendarz
Sekretariat

Justyna Ostrowska

Asystent biura

tel. 530 527 223

e-mail. justynao@isoft.biz.pl

Dział rekrutacyjny

Rekrutacja:

tel. 796 400 408

e-mail. rekrutacja@isoft.biz.pl

Dział szkoleń

Marzena Stec

Kierownik biura

tel. 790 702 117

e-mail. mstodolak@isoft.biz.pl

Justyna Ogrodzka

Menadżer Produktu i Klienta

tel. 786 240 280

e-mail. jogrodzka@isoft.biz.pl

Małgorzata Konieczna

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 790 416 419

e-mail. szkolenia@isoft.biz.pl

Dział projektowy

Barbara Rok

Kierownik Projektu

tel. 792 840 870

e-mail. brok@isoft.biz.pl

Marta Boratyn

Kierownik projektu

tel. 887821424

e-mail. mboratyn@isoft.biz.pl

Marzena Zajdel

Specjalista ds. projektów unijnych

tel. 731 640 690

e-mail. mzajdel@isoft.biz.pl

Dominika Szczurowicz

Asystent projektu

tel. 796400362

e-mail. dominika@isoft.biz.pl

Diana Kruczek

Asystent projektu

tel. 536255724

e-mail. staz.power@isoft.biz.pl

Alicja Zygmunt

Asystent projektu

e-mail. azygmunt@isoft.biz.pl

Dział pozyskiwania funduszy unijnych

Maria Wiewióra-Piech

Dyrektor Zarządzający

tel. 796 400 408

e-mail. mpiech@isoft.biz.pl

Marzena Stec

Kierownik biura

tel. 790 702 117

e-mail. mstodolak@isoft.biz.pl

Małgorzata Konieczna

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 790 416 419

e-mail. szkolenia@isoft.biz.pl

Justyna Ogrodzka

Menadżer Produktu i Klienta

tel. 786 240 280

e-mail. jogrodzka@isoft.biz.pl

Dział IT

Grzegorz Lasek

Właściciel

tel. 509 674 420

e-mail. glasek@isoft.biz.pl

Zarząd

Grzegorz Lasek

Właściciel

tel. 509 674 420

e-mail. glasek@isoft.biz.pl

Maria Wiewióra-Piech

Dyrektor Zarządzający

tel. 796 400 408

e-mail. mpiech@isoft.biz.pl

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.