O nas

ISOFT

Firma ISOFT od samego początku istnienia wspiera rozwój kompetencji i umiejętności personelu w przedsiębiorstwach i instytucjach na terenie całego kraju. Głównym atutem firmy jest współpraca z wysoko wyspecjalizowaną kadrą trenerską, dzięki czemu na bieżąco ostarczamy naszym Klientom rzetelne informacje i praktyczne rozwiązania szkoleniowo - doradcze. Jako jedna z nielicznych Akademii w Polsce współpracujemy z Instytutem Logistyki i Magazynowania z siedzibą w Poznaniu i przeprowadzamy certyfikację Logistyków na dwóch poziomach: European Junior Logistician i European Senior Logistician. Nasza misja opiera się na ciągłym doskonaleniu wiedzy naszych Klientów, a przekazywane przez nas sprawdzone wzorce gwarantują maksymalną satysfakcję i osiągnięcie założonego efektu biznesowego w przyszłości.

Nasz sukces to przede wszystkim zespół profesjonalnych i zaangażowanych doradców i ekspertów, którzy tworzą firmę szkoleniową ISOFT. Oprócz doświadczenia, bogatej wiedzy, innowacyjności produktów i usług jakie dostarczamy Państwu każdego dnia, zespół łączy wspólna pasja - nieustanny rozwój.

W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie nasza Firma przygotowała szereg szkoleń w obszarze logistyki, transportu, magazynowania, produkcji, umiejętności interpersonalnych, systemów zarządzania skierowanych do dyrektorów /kierowników/ menadżerów/ handlowców/ specjalistów/ pracowników firm i instytucji na terenie całego kraju. Chcemy aktywnie wspierać rozwój kompetencji Państwa pracowników, dlatego w naszej ofercie proponujemy Państwu także bogate szkolenia i warsztaty przygotowujące do egzaminów ECDL, ECCC oraz European Junior Logistician i European Senior Logistician.

Mottem przewodnim w naszym działaniu jest zasada:

“Wiedza kluczem sukcesu twojej Firmy”

 

Firma godna zaufania 2017

VCC1

VCC2

ECDL do 28.06.2018

PNG wyrnieni 2017

f f m
Copyright ©2019 www.isoft.biz.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies szczegóły