Szkolenia otwarte - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Szkolenia otwarte są bardzo skuteczną i praktyczną formą rozwoju dla kadry managerskiej, specjalistów, pracowników produkcyjnych i handlowców.

Pozwalają kształcić umiejętności i zdobywać wiedzę potrzebną w realizacji celów zawodowych.
Szkolenia otwarte to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy trzeba przeszkolić pojedyncze
osoby lub małe grupy (do 5/6 osób) dostarczając im nowej wiedzy i rozwijając profesjonalne
umiejętności.

Chcesz zorganizować szkolenia w siedzibie Twojej firmy? Zapoznaj się z naszą ofertą spersonalizowanych szkoleń dla firm.

Czytaj więcej

Wszystkie programy naszych szkoleń zostały przygotowane i opracowane przez doświadczonych ekspertów. W trakcie szkoleń otwartych przekazują wiedzę, rozwijają umiejętności, kształcą postawy uczestników zajęć oraz – co wyróżnia szkolenia otwarte na tle innych propozycji – dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem zawodowym. Bardzo ważną zaletą szkoleń otwartych jest możliwość porównania (benchmarku) i wymiany swoich doświadczeń zawodowych z doświadczeniami uczestników z innych firm i branż.

System rabatów i promocji, który stosujemy ułatwia dobranie oferty do możliwości budżetu szkoleniowego naszych Klientów.

W ciągu 3 ostatnich lat…

3630

Osób brało udział w szkoleniach

8840

Przeprowadzonych godzin szkoleniowych

5.56

Średnia ocena
jakości szkoleń

Ilustracja kalendarz Ilustracja kalendarz

Dlaczego my?

Bogata oferta szkoleniowa

Doświadczenie w naszej branży

Indywidualne podejście do Klienta

Profesjonalizm w działaniu

Zaufali nam

Kontakt

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń, skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.