Kodeks Postępowania Administracyjnego - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Kodeks Postępowania Administracyjnego

CzłowiekIdea:

W czerwcu 2017 roku weszła w życie nowelizacja Kodeksu Postępowania Administracyjnego, która wprowadziła bardzo dużo zmian. Szkolenie ma na celu przekazanie niezbędnej wiedzy dotyczącej zmian w przepisach, które mają kluczowe znaczenie dla pracowników administracji publicznej. W trakcie szkolenia przedstawione zostaną najczęstsze problemy pojawiające się w trakcie podejmowania rozstrzygnięć administracyjnych i sposoby ich rozwiązywania w orzecznictwie sądowym. Szkolenie umożliwi uzyskanie wiedzy pozwalającej na prawidłowe prowadzenie postępowania administracyjnego.

Wszystkie zagadnienia omawiane będą na praktycznych przykładach.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie skierowane jest do pracowników organów administracji publicznej prowadzących postępowania w oparciu o Kodeks Postępowania Administracyjnego, oraz wszystkich osób zainteresowanych nabyciem wiedzy dotyczącej przepisów KPA.

MonetyCENA: 375 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.