Microsoft Excel w pracy Pracownika Administracji - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Microsoft Excel w pracy Pracownika Administracji

CzłowiekIdea:

Praca w administracji publicznej wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Działania wykonywanie z wykorzystaniem oprogramowania MS Excel pozwalają na usprawnienie pracy, oszczędność czasu, przejrzystość prezentacji danych oraz kontrolę wydatków, analizę budżetów sprawniejsze zarządzanie i raportowanie. Zapraszamy Państwa na szkolenie dopasowane do specyfiki Państwa działalności, prowadzone przez trenera, który zaprezentuje Państwu możliwości tego programu z uwzględnieniem problemów występujących w jednostkach administracyjnych. Uczestnicy poznają i usystematyzują wiedzę pozwalającą na sprawne posługiwanie się programem MS Excel i wykorzystywanie jego możliwości do przygotowywania dokumentacji kosztowej, rozliczeniowej, sprawozdawczej i dokumentów biurowych występującej w codziennych procesach zachodzących w Urzędzie.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie przeznaczone jest dla Dyrektorów, Kierowników, Starszych Inspektorów, Inspektorów, Referentów, pracowników administracyjnych chcących usystematyzować wiedzę z wykorzystania Excela w pracy urzędowej.

MonetyCENA: 450 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.