Zamówienia Publiczne - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Zamówienia Publiczne

CzłowiekIdea:

Zamówienia Publiczne stanowią bardzo istotny i ważny element finansów publicznych. Nasza firma organizuje szkolenia dotyczące zamówień publicznych, które są kierowane do zamawiających, wykonawców i kontrolujących. Tematyka szkoleń zawsze jest ściśle związana z praktyką działania organów udzielających zamówień publicznych– zgłaszane przez nich potrzeby i uwagi w tym zakresie. Warsztaty skierowane są zarówno dla osób początkujących, jak i dla specjalistów, kierowników, inspektorów, posiadających szeroką wiedzę ogólną i pragnących szczegółowo poznać wybrane zagadnienia. Wszystkie szkolenia opierają się na najnowszych przepisach prawa. Szkolenia prowadzone są przez najbardziej cenionego specjalistę w zakresie zamówień publicznych w Polsce, zamówieniami publicznymi zajmuje się od 1994 r. – doskonale zorientowany w specyfice funkcjonowania podmiotów podlegających systemowi zamówień publicznych. Autor licznych publikacji i artykułów. W latach 1995-2006 wpisany na listę arbitrów Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Uczestnicy otrzymują profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe. Spotkania organizowane są wyłącznie w salach o wysokim standardzie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie z zakresu zamówień publicznych skierowane jest do Kierowników Działów Zamówień Publicznych, Kierowników Jednostek, Członków Komisji Przetargowych, Kontrolujących zamówienia,

Pracowników Działów Zamówień Publicznych, oraz osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i umiejętności praktycznych z zamówień publicznych.

KalendarzCzas trwania:

2- dniowe lub 1- dniowe

MonetyCENA: 760,00 zł/osoba lub 380,00 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.