Zarządzanie Projektami dla Dyrektorów/ Kierowników Instytucji - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Zarządzanie Projektami dla Dyrektorów/ Kierowników Instytucji

CzłowiekIdea:

Tematyka zarządzania projektami nabiera szczególnego znaczenia nawet w administracji publicznej. Realizacja przedsięwzięć w oparciu o metodykę zarządzania projektami jest gwarancją sukcesu jednostek budżetowych.

Celem warsztatów 3- dniowych lub 8-dniowych jest podniesienie efektywności działań uczestników w projektach prowadzonych w organizacji publicznej. Odpowiednio skonstruowane ćwiczenia i bloki tematyczne dostarczą praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami, ze szczególnym uwzględnieniem ról, narzędzi pracy oraz reguł i zasad postępowania.

Warsztaty prowadzone są przez najlepszych certyfikowanych praktyków i wykładowców.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie z zakresu zarządzania projektami skierowane jest do Kierowników projektu, Specjalistów ds. projektów pracujących w administracji publicznej.

MonetyCENA: Zależy od ilości zgłoszonych Osób oraz wyboru harmonogramu szkolenia

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.