Diagnoza kompetencji pracowniczych - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Diagnoza kompetencji pracowniczych

CzłowiekIdea:

Diagnoza i ocena kompetencji zawodowych jest kluczowym elementem wielu działań z zakresu rozwoju zawodowego ludzi jak i przedsiębiorstw. Metody pomiaru kompetencji mają szerokie zastosowanie zarówno w indywidualnej pracy z klientem jak i w zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacjach.

Oferta naszej firmy zawiera kompleksowe przeprowadzenie oceny kompetencji wraz z ukazaniem szczegółowych wskazówek postępowania w dalszym etapie. Wskazówki zawierają informacje pozwalające na wypełnienie luki pomiędzy czynnikami ograniczającymi efektywność pracowników a zespołów. Diagnozę kompetencji prowadzimy w oparciu: o metodologię Assessment Center (AC) i Development Center (DC), modelowanie kompetencji, metodę oceny 360 stopni, testy psychometryczne, oraz wywiady kompetencyjne.

CzłowiekProfil słuchacza:

Etapy pracy z klientem:

Krok 1 : Wspólne spotkanie z klientem i omówienie potrzeb i zakresu działania diagnozy

Krok 2 : Przygotowanie narzędzi diagnostycznych do zbadania wskazanych przez klienta kompetencji + omówienie procesu przeprowadzania diagnozy

Krok 3 : Przeprowadzenie sesji AC/DC

Krok 4 : Przygotowanie raportów indywidualnych i /lub grupowych

Krok 5 : Feedback indywidualny

Krok 6 : Podsumowanie projektu

MonetyCENA: Ustalana indywidualnie z Klientem

Kalendarz szkoleń

Najbliższe terminy
Ilustracja kalendarz

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.