Program rozwoju kadry menadżerskiej w oparciu o narzędzia Extended DISC - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Program rozwoju kadry menadżerskiej w oparciu o narzędzia Extended DISC

CzłowiekIdea:

System Extended DISC jest pakietem narzędzi pozwalających na diagnozowanie organizacji, zespołów i indywidualnych predyspozycji pracowników. Został zaprojektowany w oparciu o teorię Carla Gustava Junga. System opisuje podstawowe typy zachowań w celu ułatwienia interakcji między ludźmi. Poszczególne rozwiązania dostarczają informacji, które mają pomóc podjąć konieczne kroki na poziomie osoby, zespołu i organizacji, aby osiągnąć określone cele biznesowe. Sposób prezentacji danych jest łatwy do zrozumienia, nauczenia, wykorzystania i pozwala usprawnić działania.

Analiza Indywidualna jest stosowana w takich obszarach jak:

Rekrutacja

Budowanie ścieżek kariery

Awanse wewnętrzne

Coaching i mentoring

Programy rozwoju umiejętności przywódczych

Szkolenia z zakresu komunikacji

Szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji

Szkolenia z zakresu obsługi klienta

MonetyCENA: 500 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.