Asertywność w kontaktach biznesowych - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Asertywność w kontaktach biznesowych

CzłowiekIdea:

Asertywność w dzisiejszych czasach stała się bardzo istotnym elementem w kwestii budowania relacji biznesowej. Rozwój zachowań asertywnych, opierany jest na osobistych umiejętnościach nawiązywania i utrzymywania relacji, ze współpracownikami oraz klientami. Warsztaty posiadają charakter praktyczny, podczas którego trener wraz z uczestnikami pracuje indywidualnie i rozwiązuje odpowiednie ćwiczenia. Wszystkie zadania zawierają zestawy min: techniki asertywności w szczególności rozmowy z trudnymi klientami, naukę relaksacji z elementami treningu autogennego, oraz mechanizm powstawania stresu i przebieg jego zwalczania. Warsztatowa forma zajęć pozwoli przećwiczyć konkretne sytuacje, zanalizować przykłady i opracowywać własne sposoby postępowania.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do osób pracujących na stanowiskach Managerów, Junior Managerów, Team Leaderów, Brygadzistów i dla Wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje przywódcze.

MonetyCENA: 475 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.