Automotywacja - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Automotywacja

CzłowiekIdea:

Automotywacja, to umiejętna sztuka motywowania samego siebie. Ludzie, którzy są w odpowiedni sposób motywowani wewnętrznie osiągają największe sukcesy zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Dzięki temu, że wiedzą, czego chcą i do tego dążą, realizują skutecznie swoje zamierzenia i czerpią radość z działania. Szkolenie z automotywacji zachęca do spojrzenia w nowy sposób na siebie i dostarcza narzędzi potrzebnych do przeprowadzenia właściwych zmian.

CzłowiekProfil słuchacza:

Warsztaty szkoleniowe skierowane są do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, menadżerskich, handlowych, produkcyjnych, sprzedażowych, telemarketingowych, oraz osób które chcą zwiększyć efektywność pracy.

MonetyCENA: 480 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.