Autoprezentacja - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Autoprezentacja

CzłowiekIdea:

Autoprezentacja to umiejętność tworzenia własnego wizerunku. Jest ona bardzo przydatna w relacjach biznesowych, rozmowach kwalifikacyjnych, pierwszych spotkań z kontrahentami, współpracownikami, podczas prowadzenia spotkań biznesowych. Wizerunek jest to kluczowy element w budowaniu relacji z klientem oraz dokonywaniu późniejszych transakcji biznesowych. Umiejętność autoprezentacji jest wykorzystywana również w życiu prywatnym. Prowadzone warsztaty przez trenerów to przede wszystkim praktyka, bo jest ona niezbędna w codziennych sytuacjach. Szkolenia z autoprezentacji w biznesie pomogą stworzyć unikalny i autentyczny wizerunek pracowników, który sprawi, że z łatwością przekonają do siebie klientów czy współpracowników. Podczas szkolenia auto reprezentacyjnego uczestnik nauczy się, w jaki sposób utrzymać dobre opinie i nie popełniać błędów na dalszym etapie relacji.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z autoprezentacji skierowane są do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, menadżerskich, handlowych, administracyjnych i osób, które chcą zwiększyć swoje zdolności reprezentacyjne.

MonetyCENA: 470 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.