Doskonalenie kompetencji menedżerskich kierowników średniego szczebla zarządzania - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Doskonalenie kompetencji menedżerskich kierowników średniego szczebla zarządzania

CzłowiekIdea:

Menedżerowie średniego szczebla mają szczególne znaczenie dla kształtowania
i zarządzania pozytywnym potencjałem organizacji. Jest to bowiem grupa, która pełni istotną rolę koordynacyjną. Są ważnymi komunikatorami organizacyjnych norm
i wartości, napędzają oni organizację. Ponoszą także dużą odpowiedzialność za ludzi, zadania, jakość i wynik. Bycie kierownikiem to zadanie trudne. Umiejętne zarządzanie całym zespołem, wdrażanie nowych projektów organizacyjnych i marketingowych – to nie lada wyzwanie.

CzłowiekProfil słuchacza:

Warsztaty skierowane są do osób pracujących na stanowiskach Managerów, Junior Managerów, Team Leaderów, Brygadzistów i dla Wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje menedżerskie

MonetyCENA: 510 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.