Feedback w zarządzaniu zespołem - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Feedback w zarządzaniu zespołem

CzłowiekIdea:

Ocenianie pracowników, podsumowanie wyników pracy, zaangażowania i fachowości, otrzymywanie konkretnej informacji zwrotnej to jedno z podstawowych a jednocześnie najtrudniejszych zadań w pracy menedżera. Informacja zwrotna (feedback) jednym z najważniejszych narzędzi managerskich. Trudno wyobrazić sobie dobrego managera profesjonalnie i skutecznie kierującego podwładnymi, który nie wykorzystuje „siły” informacji zwrotnej. Feedback udzielany przez przełożonego podwładnym jest niezbędnym składnikiem procesu osiągania celów indywidualnych i zespołowych, które manager stawia przed swoim pracownikami. Konkretnie rzecz ujmując dla menedżerów jest ważnym narzędziem kształtowania zachowań i wzmacniania uczenia się , które doprowadzi do lepszych wyników. Dla ich bezpośrednich podwładnych jest okazją do rozwoju i kariery. Celem szkolenia jest przygotowanie menedżerów do udzielania efektywnego feedbacku pracownikom, prowadzenia rozmów o efektach pracy, pokazanie jak przy pomocy właściwej komunikacji można zmotywować, docenić pracowników, rozwijać ich talent i potencjał.

CzłowiekProfil słuchacza:

Warsztaty skierowane są do osób pracujących na stanowiskach Managerów, Junior Managerów, Team Leaderów, Brygadzistów i dla Wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje menedżerskie.

MonetyCENA: 465 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.