Komunikacja motywacja delegowanie zadań

CzłowiekIdea:

Delegowanie zadań to jedno z najważniejszych narzędzi, którym dysponuje skuteczny kierownik. Nieumiejętne jego wykorzystywanie, prowadzi do spadku efektywności całego zespołu i tym samym do obniżenia sprzedaży. Podstawowym celem warsztatu jest przekazanie uczestnikom usystematyzowanej wiedzy z zakresu psychologii motywowania swoich pracowników. Równoległym celem jest nabycie przez uczestników podstawowych kompetencji z zakresu kontaktów międzyludzkich, technik motywacyjnych i ich stosowania w komunikowaniu się z ludźmi. Program szkolenia umożliwia uczestnikom praktyczny trening umiejętności przywódczych w codziennych sytuacjach komunikacyjnych.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie dedykowane jest do kadry zarządzającej, menedżerów, liderów, kierowników na średnim szczeblu zarzadzania którzy chcą poznać i przyswoić techniki motywowania i delegowania zadań dla swoich pracowników.

MonetyCENA: 510 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.