Komunikacja w biznesie - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Komunikacja w biznesie

CzłowiekIdea:

Skuteczna komunikacja jest bardzo ważnym czynnikiem budowania relacji biznesowych jak i pracowniczych. Komunikacja może dotyczyć współpracowników danego przedsiębiorstwa, relacji szef- pracownik, jak również pracownik- Klient. Wśród czynników, które wywołują naruszenie stabilności pomiędzy tymi podmiotami, wymienia się między innymi zmiany i brak komunikacji wewnętrznej. Odpowiednie zarządzanie nimi powoduje wzrost motywacji i efektywności działań. Uczestnictwo menedżerów/ kierowników/ szefów w zarządzaniu zmianą i wdrażaniu jej w zespołach pracowniczych jest kluczowe, a ich kompetencje komunikacyjne w okresie zmian są ważnym elementem podejmowanych działań. Celem szkolenia jest przedstawienie znaczenia komunikacji wewnętrznej w procesie zarządzania zmianą i jej wpływu na motywacje oraz postawy pracownicze, jak również relacje biznesowe. Aby zrealizować tak zdefiniowany cel, przedstawiono istotę zarządzania zmianą, w tym proces komunikacji wewnętrznej.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Dyrektorów, Kadry zarządzającej, Liderów, Menadżerów każdego szczebla, osób, które są zaangażowane we wspólny projekt, zadanie, osób mających bezpośredni kontakt z klientami.

MonetyCENA: 440 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.