Lider w pracy zespołowej- budowanie autorytetu dobrego szefa - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Lider w pracy zespołowej- budowanie autorytetu dobrego szefa

CzłowiekIdea:

Bycie dobrym przywódcą jest bardzo trudne. Dobry autorytet nie jest cechą istniejącą od urodzenia u wybranych menedżerów; to sztuka, której może nauczyć się większość zarządzających. Stawanie się skutecznym liderem to proces rozwoju konkretnych umiejętności i cech, którego początkiem jest decyzja i podjęcie niezbędnej pracy. Budowanie wizerunku to proces polegający na rozwijaniu relacji z podwładnymi, budowaniu wpływu na ich wybory i zachowania. Podtrzymywanie autorytetu jest gotowością do nieustannego dbania o pozytywny wizerunek w celu zdobycia zaufania, przychylności oraz szacunku pracowników. Szkolenia z zakresu budowania wizerunku dobrego szefa zwierają szereg metod i technik psychologicznych mające na celu rozwijanie umiejętności menadżerskich, poznanie swoich mocnych i słabych stron, a także poznanie odpowiednich metod zarządzania.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Kierowników, Menedżerów, nowych Liderów, Team Liderów, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę z zakresu zarządzania zespołem. Szkolenie dedykowane jest zarówno pracownikom firm lokalnych i międzynarodowych jak i pracownikom instytucji oraz urzędów.

MonetyCENA: 520 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.