Organizacja czasu pracy Handlowca - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Organizacja czasu pracy Handlowca

CzłowiekIdea:

Handlowcy mają szczególne znaczenie dla przedsiębiorstwa, ponieważ są fundamentem, który jest odpowiedzialny za budowanie kanałów dystrybucji i obsługę stałych jak i nowych Klientów firmy.

Celem warsztatów szkoleniowych jest rozwiniecie umiejętności w zakresie efektywnego zarządzania czasem w obszarze zawodowym i prywatnym. Uczestnicy na szkoleniu zdobędą umiejętności w zakresie rangowania zadań, określania priorytetów, planowania i organizowania pracy, a także kontrolowania nakładu pracy na poszczególne obowiązki. Ponadto zwiększą kontrolę monitorowania postępów zaplanowanych działań, a także przyswoją narzędzia pozwalające na stworzenie efektywnego systemu zarządzania własnym czasem pracy. Omawiane przykłady będą bazować w oparciu o studium przypadków przedstawiających konkretne sytuacje biznesowe, a także w oparciu o bogatą wiedzę i doświadczenie wykładowcy.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Handlowców, specjalistów ds. sprzedaży, pracowników działów marketingu, a także pracowników różnych szczebli w firmie współpracujących z Klientem zewnętrznym.

MonetyCENA: 470 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.