Planowanie wyznaczanie celów - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Planowanie wyznaczanie celów

CzłowiekIdea:

Często mówi się o efektywnym wyznaczaniu celów i ich skutecznym osiąganiu. Dlaczego jedni realizują swoje, cele, a innym nie zawsze się to udaje? Szkolenie ma na celu właściwie postawienie celów i wyznaczenia drogi którą zacznie zmierzać prosto do osiągnięcia sukcesu. Główny nacisk na szkoleniu jest położony  na warsztat osiągania celów, w czasie których uczestnik będzie pracować nad  swoimi marzeniami  i planami w taki sposób, abyś mógł je realnie osiągnąć. Ćwiczenia zawierają zestaw zadań z jasno wytyczonymi celami oraz stworzonym w czasie szkolenia planem działania. Dzięki temu uczestnik zrobi pierwszy krok na drodze do osiągnięcia swoich celów już w czasie szkolenia!

CzłowiekProfil słuchacza:

Warsztaty szkoleniowe skierowane są do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, menadżerskich, handlowych, produkcyjnych, sprzedażowych, telemarketingowych, oraz osób które chcą zwiększyć efektywność pracy.

MonetyCENA: 450 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.