Prezentacje i wystąpienia publiczne - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Prezentacje i wystąpienia publiczne

CzłowiekIdea:

Skuteczna prezentacja jest celem każdego procesu sprzedaży. Praca handlowca wymaga od niego pełnego przygotowania i skuteczności działania. Celem szkolenia jest wykształcenie i nabycie przez uczestników praktycznych umiejętności związanych z przygotowywaniem i wygłaszaniem prezentacji publicznych. Uczestnicy pogłębią swoją wiedzę w obszarach związanych z komunikacją z odbiorcami oraz sposobem redukcji stresu, które towarzyszy wraz z wystąpieniem publicznym.

Uczestnicy zrozumieją znaczenie budowania pozytywnego wizerunku wobec słuchaczy, otrzymają narzędzia pozwalające na skutecznie oddziaływanie na trudnego uczestnika. Szczególnie istotnym elementem szkolenia będzie indywidualna praca każdego z uczestników z trenerem. Dzięki takiemu zabiegowi możliwa będzie także wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami i podzielenie się wzajemnie dobrymi praktykami.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z prezentacji i wystąpień publicznych skierowane są do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, menadżerskich, handlowych, administracyjnych i osób, które chcą zwiększyć swoje zdolności reprezentacyjne.

MonetyCENA: 440 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.