Rozwiązywanie konfliktów w zespole - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Rozwiązywanie konfliktów w zespole

CzłowiekIdea:

Kiedy wśród pracowników pojawiają się konflikty, dobry szef powinien wiedzieć że jest coś jest nie tak. Tymczasem dobrze przeanalizowany, monitorowany i rozwiązany konflikt, może stać się pierwszym etapem bardzo pozytywnych zmian w firmie. Warto poświęcić konfliktom w zespole więcej uwagi na ich przeanalizowanie i rozwiązanie. Na czym się dokładnie skoncentrować i jakie podejmować działania?

Dedykowane szkolenie pozwoli menedżerom przećwiczyć umiejętności radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych – skutecznego rozwiązywania konfliktów drogą negocjacji oraz wchodzenie w rolę mediatora lub arbitra. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu uczestnik może zwiększyć swoje umiejętności zarządzania konfliktem i poczuć się pewniej w trudnych sytuacjach interpersonalnych: skuteczniej zarządzać ludźmi, efektywniej wpływać na ich motywację do pracy i usprawniać proces pracy.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie skierowane są do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, kadry zarządzającej, menadżerskich, handlowych, administracyjnych, produkcyjnych, logistycznych i osób, które chcą zwiększyć swoje zdolności komunikacyjne.

MonetyCENA: 430 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.