Trening kontroli emocji - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Trening kontroli emocji

CzłowiekIdea:

Umiejętność kontrolowania emocji to nie lada wyzwanie w trudnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Przedstawione warsztaty szkoleniowe zawierają najefektywniejsze modele technik przywódczych, zorientowanych na kierowanie zespołem w krytycznych warunkach. Szkolenie ma na celu udoskonalić praktykę menedżera w tych etapach życia zawodowego, które charakteryzuje np. wysoki stopień trudności zadań w korelacji z presją czasu. Szkolenie uwzględnia style i socjotechniki kierowania personelem, którego aktualnym środowiskiem pracy jest m.in. wymagane tempo pracy, perfekcja wykonania zadania. Specjalnie opracowane ćwiczenia przez trenera zawierają również techniki wygaszania stresu i lęku w zespole. Szkolenie to, można traktować jako inwestycję w menedżerskie kwalifikacje prewencyjne.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest osób pracujących na stanowiskach zarządczych, kierowniczych, menadżerskich, handlowych, sprzedażowych, telemarketingowych, projektowych, oraz osób które są odpowiedzialne za wykonywanie zadań pod presją czasu.

MonetyCENA: 450 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.