Zarządzanie czasem - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Zarządzanie czasem

CzłowiekIdea:

Struktura organizacji, począwszy od celów strategicznych aż po procedury i zakresy obowiązków jest niezwykle ważna w każdym przedsiębiorstwie. Jeżeli została zaprojektowana właściwie, różnica między spektakularnym sukcesem i utrzymywaniem się na rynku będzie zależeć w pierwszej kolejności od pracy menedżerów i właściwego delegowania obowiązków do odpowiednich pracowników. Menedżerowie ponoszą dużą odpowiedzialność za ludzi, zadania, jakość i wynik oraz czas wykonania zadania. Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności pozwalających na stworzenie efektywnego systemu zarządzania własnym czasem jaki i pracowników.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Menadżerów, Dyrektorów, Kierowników średniego i wyższego szczebla Zarządzania, a także specjalistów, których umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem pracy ma znaczący wpływ na skuteczność ich zespołu.

MonetyCENA: 490 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.