Zarządzanie zmianą - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Zarządzanie zmianą

CzłowiekIdea:

Zmiana w nowoczesnej instytucji jest czymś nieuniknionym. Wynika to z konieczności dostosowania się do zmieniającego się otoczenia (prawa, przepisów, norm itd.) Wprowadzanie zmian w organizacji jest naturalnym procesem rozwoju firmy, tak samo jak naturalny jest zazwyczaj opór pracowników przez wprowadzeniem zmian. Kadra managerska jest odpowiedzialna za realizację strategii przedsiębiorstwa, dlatego od niej w głównej mierze, jako wykonawców projektu, zależy tempo wprowadzania zmian oraz diagnoza czynników, które w istotny sposób mogą wpłynąć na ich wprowadzenie. Managerowie powinni również pamiętać, o tym, że wprowadzanie zmian to jeden z etapów, a kolejną o wiele trudniejszą częścią jest ich utrzymanie. Ideą szkolenia jest odpowiedź na pytanie Jak można wprowadzać zmiany w organizacji tak by odbyło się to jak najmniejszym kosztem finansowym i czasowym? Ważne jest aby cały proces był odpowiednio zaplanowany. Kolejnym ważnym elementem pozostaje komunikacja z pracownikami, a dokładniej sposób w jaki przekazujemy informacje o zmianach. Specjalne przygotowane ćwiczenia i case study pozwolą na przećwiczenie zachowań uczestnikom z trenerem, jak również wypracowanie swojej indywidualnej ścieżki współpracy z pracownikami.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do osób zarządzających – na wszystkich szczeblach organizacji osób mających na co dzień do czynienia z sytuacjami wymagającymi wyznaczania i realizacji celów przedsiębiorstwa. Dodatkowo przeznaczone jest dla osób na stanowiskach menadżerskich, handlowych, przywódczych.

MonetyCENA: 450 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.