Kaizen & Lean Management - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Kaizen & Lean Management

CzłowiekIdea:

Lean management to koncepcja, która zakłada dostarczanie klientowi niezbędnych wartości przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów i efektywniejszym zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa. Szkolenie ma na celu zwiększenie świadomości uczestników z korzyści wynikających z wdrożenia zasad KAIZEN_LEAN. Ponadto na szkoleniu uczestnicy poznają podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziem VSM przez liderów lean do monitorowania przebiegu zmian LEAN, definiowania celów oraz weryfikacji wariantów zmian ich przebiegu. Dodatkowo poprzez szkolenie uczestnicy zwiększą świadomość konieczności redukcji strat, ich rozpoznawania i eliminowania przyczyn powstawania. Poznają również praktyczne przykłady w zakresie: usprawnień przepływów stanowiskowych, poprawy ergonomii pracy, wzrostu produktywności stanowiskowej, , minimalizacji zapasów w toku, reorganizacji.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie przeznaczone jest dla kadry menadżerskiej, zarządzającej, Dyrektorów, Kierowników Działów Transportu, Spedycji, Logistyki oraz ich Pracowników.

MonetyCENA: 490 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.