Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami

CzłowiekIdea:

Rosnące doświadczenie sprzedawców i szeroki zakres dostępnych szkoleń spowodował iż negocjacje zakupowe w branży logistycznej są w chwili obecnej procesem bardzo skomplikowanym. Celem szkolenia jest przekazanie wpływu negocjacyjnego, opartego na wysoko zaawansowanych technikach psychologicznych i socjotechnicznych pozwalających Sprzedawcom osiągać założone cele. Warsztaty uzupełnione są wiedzą i licznymi ćwiczeniami z zakresu sposobów kalkulacji rzeczywistych możliwości cenowych oraz miękkich reguł wywierania wpływu na kształtowanie kontaktów z Dostawcami w taki sposób aby osiągać swoje cele podtrzymując jednocześnie wysoki poziom relacji.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie przeznaczone jest dla kierowników działów zakupowych, specjalistów ds. zakupów, Menagerów, kupców chcących podnosić swoje kwalifikacje w zakresie finalizacji procesów sprzedażowych.

MonetyCENA: 499 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.