Planowanie produkcji - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Planowanie produkcji

CzłowiekIdea:

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami związanymi z planowaniem produkcji. Na warsztatach uczestnicy nabędą umiejętność efektywnego planowania produkcji oraz wiedzę z zakresu tworzenia harmonogramu produkcji. Na szkoleniu omówione zostaną sposoby zastosowania harmonogramów produkcji. Uczestnicy zbudują świadomość potrzeby optymalizacji procesów produkcyjnych. Specjalnie dobrane ćwiczenia wykonywane pod nadzorem trenera zapewnią trwałe podniesienie kompetencji. Ćwiczenia skonstruowane są tak, by maksymalnie usprawnić utrwalenie nabytej w trakcie szkoleń wiedzy. Po zakończeniu szkoleń każdy uczestnik będzie mógł przenieść zdobytą wiedzę na praktyczne sposoby optymalizacji procesów produkcji w swoim przedsiębiorstwie.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia przeznaczone są dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, mistrzów, specjalistów produkcji oraz planowania produkcji oraz osoby zainteresowane tematyką szkolenia.

MonetyCENA: 499 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.