Porównanie wybranych aspektów umowy spedycji i umowy przewozu na przykładzie transportu drogowego rzeczy - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Porównanie wybranych aspektów umowy spedycji i umowy przewozu na przykładzie transportu drogowego rzeczy

CzłowiekIdea:

Celem szkolenia jest usystematyzowanie wiedzy oraz zapoznanie uczestników z wybranymi aspektami prawnymi umowy spedycji i umowy przewozu na przykładzie transportu drogowego rzeczy, tak aby zminimalizować ryzyko błędu przy zawieraniu umowy, jej interpretacji jak i prawidłowego jej wykonania. Dzięki analizie zapisów umowy, omówieniu konkretnych sytuacji oraz rozwiązywaniu przypadków spornych szkolenie uczy właściwej oceny i klasyfikacji umów, które są zawierane. Specjalnie dobrane ćwiczenia wykonywane pod nadzorem trenera zapewnią trwałe podniesienie kompetencji. Ćwiczenia skonstruowane są tak, by maksymalnie usprawnić utrwalenie nabytej w trakcie szkoleń wiedzy.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie przeznaczone jest dla kadry kierowniczej oraz pracowników odpowiedzialnych za współpracę z przewoźnikami i spedytorami, w szczególności z działów transportu, logistyki, handlu, zakupów, sprzedaży

MonetyCENA: 615 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.