Profesjonalne warsztaty sprzedaży w Logistyce - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Profesjonalne warsztaty sprzedaży w Logistyce

CzłowiekIdea:

W trakcie warsztatów pokażemy Państwu skuteczny sposób dotarcia do osób decyzyjnych w firmie, wiedzę jak umiejętnie odróżnić swoją firmę od konkurencji na zglobalizowanym rynku logistycznym, praktyczne wskazówki przełamania schematów trudnego klienta oraz skuteczne metody i techniki sprzedaży. Wszystkie zagadnienia omawiane będą na przykładach z praktyki. Skupimy się na tematach budzących wątpliwości, pokażemy praktyczne sposoby ich rozwiązania, bazując na bogatej wiedzy praktycznej wykładowcy

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się sprzedażą usług logistycznych – specjalistów ds. handlowych, key account managerów, business development managerów/ pracowników działów logistycznych/ spedycyjnych.

MonetyCENA: 480 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.