Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa- przewozy drogowe i morskie - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa- przewozy drogowe i morskie

CzłowiekIdea:

Szkolenie warsztatowe, których celem jest usystematyzowanie wiedzy uczestników pracujących na co dzień w różnych gałęziach transportu na temat zawierania umów, przygotowywania przewozu, a także składania reklamacji u dostawcy. Głównym elementem warsztatu będzie zapoznanie uczestników z niuansami prawnymi dotyczącymi transportu i spedycji tak, by zminimalizować ryzyko błędu w pracy, jak również: zapoznanie słuchaczy ze specyfiką transportu i spedycji morskiej, omówienie pojęć, dokumentów, a także stawek za przewóz morski i opłat portowych, oraz zapoznanie uczestników z zagadnieniami ubezpieczeń morskich i CARGO.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie skierowane jest do kadry kierowniczej, specjalistów pracujących w działach logistycznych, pracowników odpowiadających za dostawy, eksport lub import towaru z wykorzystaniem transportu morskiego.

MonetyCENA: 370 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.