Zarządzanie transportem - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Zarządzanie transportem

CzłowiekIdea:

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do egzaminu EJL European Junior Logistican. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają zbiór praktycznych wskazówek dotyczących kompleksowego zarządzania transportem w firmach produkcyjnych i usługowych. Ponadto poznają elementy składowe systemu transportowego wybranych przedsiębiorstw oraz pozyskają wiedzę w jaki sposób procesy transportowe mogą przyczynić się do lepszego wyniku finansowego przedsiębiorstwa. Na warsztatach omówione także zostaną kwestie związane z planowaniem i projektowanie systemu transportowego firmy, obowiązujące akty normatywne krajowe i międzynarodowe. Całość szkolenia ma za zadanie przedstawić najnowszą wiedzę, bazując na najlepszych przykładach z wybranych przedsiębiorstw.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia przeznaczone są dla menadżerów, pracowników działów transportu i spedycji, działów logistyki i osób związanych z planowaniem działań transportowych w firmie.

MonetyCENA: 499 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.