Controlling – budżetowanie działalności operacyjnej - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Controlling – budżetowanie działalności operacyjnej

CzłowiekIdea:

Dobrze zorganizowany system controllingu pozwala osiągnąć wysoką efektywność zarządzania. Wdrożenie controllingu w przedsiębiorstwie wpływa nie tylko na polepszenie wyników firmy, ale również na lepszą organizację pracy. Celem szkolenia jest ukazanie praktycznych aspektów systemu controllingu jak również wskazanie celowości stosowania przez firmy tego typu rozwiązań.

Uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę na temat celu, funkcji i zadań controllingu w firmie, pozna formy i metody controllingu oraz dowie się w jaki sposób opracować koncepcję controllingu, odpowiadającą specyfice przedsiębiorstwa. Dzięki poznaniu nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania uczestnicy kursu nabędą umiejętności z zakresu planowania, budżetowania, monitorowania oraz kontroli procesów gospodarczych.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie z zakresu controllingu przeznaczony jest dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw, pracowników działów controllingu, finansowych i działów księgowości.

MonetyCENA: 460 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.