Podatek dochodowy od osób prawnych - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Podatek dochodowy od osób prawnych

CzłowiekIdea:

W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym, niezwykle istotna jest znajomość regulacji prawnych i podatkowych. Sami często nie jesteśmy w stanie na bieżąco zapoznawać się z wprowadzanymi regulacjami. Konsekwencje braku znajomości zmian prawnych może niekorzystnie wpływać na wypełnianie przez nas obowiązków podatkowych. Organizowane przez nas warsztaty mają na celu przekazanie uczestnikom zmian wprowadzonych do ustawy, najnowszego orzecznictwa, a także licznych przykładów praktyczne, które pozwolą przybliżyć wykładaną materię. Szczególną uwagę zwrócimy na zmiany, które dotyczą wprowadzenia nowego źródła przychodu z zysków kapitałowych, omówimy zagadnienia dotyczące kosztów uzyskania przychodów, w tym: koszty finansowania, wyłączenia z kosztów uzyskania przychodu oraz inne wprowadzone do ustawy. Na szkoleniu omówione zostaną także modyfikacje przepisów i konsekwencje w przypadku braku wprowadzenia zmian.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z zakresu podatku dochodowego skierowane są do głównych księgowych, dyrektorów finansowych oraz pracowników działów finansowych i księgowości a także prowadzących i pracowników biur rachunkowych.

MonetyCENA: 350 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.