Prawo pracy w praktyce- Planowanie i rozliczanie czasu pracy - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Prawo pracy w praktyce- Planowanie i rozliczanie czasu pracy

CzłowiekIdea:

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji szkoleń z zakresu prawa pracy. Oferujemy szeroki zakres szkoleń z tematyki prawa pracy i rozliczania czasu pracy opartych na aktualnie obowiązujących przepisach oraz wybranych aspektów z prawa. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów z dużą ilością przykładów opartych na bogatej wiedz wykładowców.

Na szkoleniach wykorzystujemy różnorodnie metody i techniki, tak by uczestnicy w sposób przystępny zapoznali się z treściami teoretycznymi jak również w sposób praktyczny zgłębić zmiany w prawie.

W celu zagwarantowania najwyższej jakości organizowanych przez naszą firmę szkoleń, zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy ekspertów w poszczególnych obszarach, posiadających odpowiednie praktyczne doświadczenie zawodowe w swojej dziedzinie oraz odpowiednie doświadczenie dydaktyczne.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie z zakresu prawa pracy skierowane są do pracowników działów kadrowych, personalnych, kierowników i specjalistów pracujących na stanowiskach Kadrowych.

MonetyCENA: 375 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.