Prognozowanie finansowe z wykorzystaniem Excela - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Prognozowanie finansowe z wykorzystaniem Excela

CzłowiekIdea:

Budowanie odpowiedniej strategii finansowej firmy jest nie lada wyzwaniem. Bardzo istotna jest wiedza na temat planowania finansowego, krótko i długoterminowego dla przedsiębiorcy, który chce zaistnieć na rynku. Na szkoleniu zaprezentowane zostaną narzędzia wykorzystywane w zarządzaniu strategicznym, w tym metody wyceny ryzyka i metody badania opłacalności projektów. Szkolenie pozwali na aktualizację wiedzy na temat instrumentów służących zapewnieniu środków na rozwój i inwestycje dla MŚP. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami tworzenia modeli finansowych, prognozowania i wykorzystania dostępnych narzędzi Excela (elementów VBA) do tworzenia funkcjonalnych modeli finansowych.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie z zakresu analizy finansowej skierowane jest do analityków finansowych, pracowników działów finansowych, jak również pracowników działów księgowych.

MonetyCENA: 410 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.