Specjalne Strefy Ekonomiczne- zmiany, aktualne regulacje prawne - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Specjalne Strefy Ekonomiczne- zmiany, aktualne regulacje prawne

CzłowiekIdea:

Szkolenia podatkowe i prawne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, działających w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

Szkolenia dla firm działających w SSE nie tylko zawierają omówienie aktualnych regulacji prawnych i ostatniej nowelizacji ustawy, ale i także prezentację najnowszych interpretacji i orzeczeń dotyczących podatkowej kwalifikacji przychodów i kosztów powstających na terenie SSE.

Celem szkolenia jest również zapoznanie uczestników z praktycznymi, prawno-podatkowymi aspektami prowadzenia działalności na terenach specjalnych stref ekonomicznych. Omówione zostaną znowelizowane zasady uzyskiwania zezwoleń, uprawniających do korzystania z pomocy publicznej oraz znowelizowane procedury ich zmiany, cofania i wygaszania, a także konsekwencje naruszeń warunków zezwolenia, zwrotu pomocy publicznej. Zajęcia mają przybliżyć uczestnikom zasady przyznawania wsparcia dla danej inwestycji oraz ocenę intensywności pomocy publicznej.

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego doradcę podatkowego posiadającego, wieloletnie doświadczenie w doradztwie i obsłudze firm działających na terenie SSE.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia dedykowane są dla przedsiębiorców, którzy działają na podstawie zezwoleń wydanych przed 2014 r. oraz dla tych, którzy otrzymali nowe zezwolenia.

MonetyCENA: 465 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.