E- commerce - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

E- commerce

CzłowiekIdea:

Marketing w Internecie to obecnie najbardziej mierzalna forma reklamy dla biznesu. Szkolenie omawia takie pojęcia, jak e-biznes i e-commerce. Przedstawia metody, które umożliwiają dotarcie do grup docelowych klientów, zasad budowania witryn www oraz reklamę internetową. Obejmuje zagadnienia związane ze wprowadzeniem do sprzedaży internetowej, strategię sprzedaży, kluczowe elementy sklepu internetowego, kluczowe słowa, które sprzedają, najważniejsze narzędzia w e –commerce, oraz marketing w e – commerce, samodzielną obsługę Google Adwords, samodzielna obsługa Facebook Ads, budowa bazy e-maili, skuteczne wysyłanie newsletter. Celem szkolenia jest zdobycie praktycznej umiejętności pozyskiwania nowych klientów zarówno B2C i B2B z wykorzystaniem narzędzi e- commerce.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które zamierzają otworzyć sklep internetowy oraz które już taki posiadają i chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Szkolenie skierowane dla: właścicieli sklepów, osób planujących otworzyć sklep, kierownika sprzedaży, właścicieli firm, handlowców.

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.