Jak zwiększyć efektywność wysyłanych ofert - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Jak zwiększyć efektywność wysyłanych ofert

CzłowiekIdea:

Podstawowym elementem każdego biznesu jest oferta handlowa. Bez niej nie jest możliwe zaprezentowanie firmy, a tym bardziej jej asortymentu, co w konsekwencji przekłada się na brak pozyskania klientów. Odpowiednio napisana oferta handlowa jest zatem narzędziem, które pełni funkcję wizytówki, pozwalając w ten sposób poszerzać o nowe kontakty i tym samym zwiększyć zyski firmy. Sposób, w jaki zostanie stworzona, musi być w pełni przemyślany i spójny. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają wzorce sprawdzonych ofert handlowych wraz z podpowiedzią na co konkretnie zwrócić uwagę podczas tworzenia oferty. Szkolenie to, można traktować jako inwestycję w sprzedażowe kwalifikacje prewencyjne.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Sprzedawców, Handlowców, Konsultantów Sprzedaży, Specjalistów ds. sprzedaży i wszystkich tych osób, którym zależy na podniesieniu kompetencji w zakresie sprzedaży jak i wyników sprzedażowych.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 480 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.