Kreatywność i efektywność w pracy handlowca - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Kreatywność i efektywność w pracy handlowca

CzłowiekIdea:

Kreatywność jako cecha osobowa oraz kreatywność, jako proces grupowy. Jak te dwie cechy wpływają na proces sprzedażowy? W dzisiejszym rynku każdy doświadczony handlowiec czy manager zdaje sobie doskonale sprawę, że w handlu skuteczny będzie ten, kto będzie miał lepsze i ciekawsze pomysły w pracy z klientem. Z pomocą przychodzą umiejętności osobiste i kreatywne podejście do procesu sprzedaży. Niektórzy zadają sobie pytanie, jak nie wpaść w rutynę i nie stracić świeżości spojrzenia na podobne sytuacje? Odpowiedź jest prosta: Bądź kreatywny! Celem warsztatów jest dostarczenie sprawdzonych wzorców mających na celu budowania i kreowania własnej sprzedaży, a także zarządzania nią. Dodatkowo Kierownicy działów sprzedażowych/ handlowych poznają metody rozwijania kreatywności swoich pracowników.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Sprzedawców, Handlowców, Konsultantów Sprzedaży, Specjalistów ds. sprzedaży i wszystkich tych osób, którym zależy na podniesieniu kompetencji w zakresie sprzedaży jak i wyników sprzedażowych.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 460 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.