Profesjonalna obsługa Klienta - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Profesjonalna obsługa Klienta

CzłowiekIdea:

Obsługa klienta to czynnik wpływający na dobry wizerunek firmy. Zadowolony z jakości obsługi klient może zostać stałym odbiorcą produktów i usług i rekomendować dalej firmę. To właśnie obsługa klienta dodaje skrzydeł i prowadzi firmy do rozwoju.
Nasuwa się więc pytanie: jak prawidłowo obsługiwać Klienta i jak budować z nim dobre relacje biznesowe? Na warsztatach szkoleniowych omówimy konkretne zagadnienia dotyczące podstaw poprawnej komunikacji z pozyskanym klientem biznesowym, jak należy budować relacje z klientem, oraz przedstawimy kilka podstawowych zwrotów które pozwolą na sprawne i szybkie zdobycie Klienta. Dodatkowo zwrócimy uwagę na to, jak radzić sobie z emocjami klienta w kontakcie bezpośrednim , co przełoży się na zmniejszenie ilości reklamacji.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Kierowników Działów Sprzedaży, Team Liderów, Liderów, Menagerów, Sprzedawców, Handlowców, Konsultantów Sprzedaży, Specjalistów ds. sprzedaży.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 450 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.