Public Relations jako narzędzie promocji marki - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Public Relations jako narzędzie promocji marki

CzłowiekIdea:

Public relations to platforma komunikacyjna pomiędzy instytucją a publicznością -społeczeństwem. Obok definicji najistotniejsze cele, jakie realizuje PR to .: budowanie atrakcyjnego wizerunku firmy, przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym i bieżąca praca na rzecz kontaktów z mediami. Jak więc prawidłowo tworzyć PR przedsiębiorstwa? W trakcie warsztatów uczestnicy szkolenia będą mogli osobiście sprawdzić się w roli Specjalisty PR. Będą mogli dokładnie przeanalizować budowę strukturalną swojej organizacji, redagować notatki prasowe, poznać różnicę między lobbingiem a sponsoringiem. Interaktywny tryb szkolenia daje uczestnikom sprawdzone metody i techniki, za pomocą których będą mogli zaplanować efektywne wyjście z sytuacji kryzysowej.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do rzeczników prasowych, pracowników biur prasowych, specjalistów PR oraz innych osób w firmie odpowiedzialnych za kontakt z mediami.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 530 zł / osob

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.