Skuteczna sprzedaż – efektywne pozyskiwanie Klientów w rozmowie telefonicznej - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Skuteczna sprzedaż – efektywne pozyskiwanie Klientów w rozmowie telefonicznej

CzłowiekIdea:

Telemarketing jest jednym z podstawowych kanałów sprzedaży. Obecnie wkradł się w różne gałęzie gospodarki, a telemarketerzy pełnią podstawowe funkcje w firmie: informacyjną, obsługową, help deskową. Stanowią aktywne wsparcie linii do składania zamówień, linii informacyjnych, a także linii badania opinii i satysfakcji klientów. Konsultanci telefoniczni są doskonałymi negocjatorami i sprzedawcami jak również wizytówką firmy.
Celem warsztatów jest omówienie i przedstawienie mechanizmów pokonywania oporu na pierwszej linii kontaktów, poznania prawidłowych zasad w budowaniu relacji przez telefon, ukształtowania aktywnej postawy pro – sprzedażowej oraz udoskonaleniem umiejętności związanych z zarządzaniem telefoniczną rozmową sprzedażową.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Sprzedawców, Handlowców, Przedsiębiorców, Konsultantów Sprzedaży, Specjalistów ds. sprzedaży, Telemarketerów i wszystkich tych osób, którym zależy na kształtowaniu postawy pro-sprzedażowej.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 460 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.