Sztuka skutecznych negocjacji- warsztat dla zaawansowanych - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Sztuka skutecznych negocjacji- warsztat dla zaawansowanych

CzłowiekIdea:

Negocjacje są niezastąpioną kompetencją osobistą i biznesową. Dla wielu menedżerów i kierowników negocjacje są kluczowym elementem dnia pracy. Istotne jest, aby potrafili robić, to możliwie jak najlepiej. Im lepiej negocjują tym więcej zyskują!
Dobry negocjator ma pod kontrolą zarówno miękki, jak i twardy aspekt negocjacji. Potrafi dbać o relacje ze swoim rozmówcą i konsekwentnie realizować założenia taktyczne.
Celem warsztatów jest zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu przygotowania, prowadzenia i finalizacji procesu negocjacji. Na szkoleniu zostaną przedstawione skuteczne techniki wywierania wpływu wykorzystywane przez fachowych negocjatorów podczas rozmów z Kontrahentami. Skupimy się na strategiach negocjacyjnych, treningu umiejętności posługiwania się taktykami negocjacyjnymi, mowie ciała, a także trafnej diagnozy potrzeb Klienta. Omawiane przykłady będą bazować w oparciu o studium przypadków przedstawiających konkretne sytuacje negocjacyjne, a także w oparciu o bogatą wiedzę i doświadczenie wykładowcy.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Kierowników Działów Sprzedaży, Dyrektorów, Sprzedawców, Handlowców, Przedsiębiorców, Konsultantów Sprzedaży, i wszystkich tych osób,
które podejmują lub przekazują trudne decyzje i chcą rozszerzyć wachlarz swoich kompetencji, poznać tajniki profesjonalnych negocjatorów.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 510 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.