Techniki Sprzedaży - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Techniki Sprzedaży

CzłowiekIdea:

W czasie coraz większej konkurencji, w większości branż sprzedaż staje się nie lada wyzwaniem. Bez odpowiedniej wiedzy, znajomości technik sprzedaży i postaw w budowaniu relacji handlowej, osiągnięcie sukcesu może być trudne. Dlatego nabycie odpowiednich umiejętności przeprowadzania efektywnych rozmów handlowych z analizą potrzeb Klienta są podstawą sukcesu każdego Handlowca. Warsztaty szkoleniowe, mają na celu zwiększenie efektywności komunikacyjnej w rozmowach sprzedażowych i posprzedażowych, a także prawidłowego budowania długofalowych relacji z Klientem. Podczas szkolenia pokażemy jak identyfikować potrzeby Klienta. Dostarczymy wiedzy na temat psychologii klientów, motywów, którymi kierują się przy dokonywaniu wyborów oraz umiejętności stosowania odpowiednich technik w czasie kontaktu z różnymi typami klientów. Prezentowane techniki na szkoleniu pozwolą kontrolować i prowadzić rozmowę w korzystnym dla handlowca kierunku w sposób profesjonalny, zapewniający – poza dokonaniem transakcji – najwyższą satysfakcję Klienta. Poprzez szczegółowe omówienie całego cyklu sprzedaży i odniesienia go do wyrobów firmy uczestnicy szkolenia zwiększą swoje umiejętności skutecznej sprzedaży i argumentacji

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do Sprzedawców, Handlowców, Przedsiębiorców, Konsultantów Sprzedaży, Telemarketerów, Specjalistów ds. sprzedaży i wszystkich tych osób, którym zależy na podniesieniu kompetencji w zakresie sprzedaży jak i wyników sprzedażowych.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 460 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.