Szkolenia ECDL - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Logo ECDL Szkolenia ECDL

ECDL Base
ECDL Standard
ECDL Advanced
ECDL Profile

ECDL Base

Podstawowy certyfikat umiejętności komputerowych. Certyfikat ECDL Base zaświadcza, że jego posiadacz nabył kwalifikacje, potwierdzające podstawowe kompetencje komputerowe, umożliwiające korzystanie z komputera. Aby go uzyskać, należy zdać moduły:
B1 Podstawy pracy z komputerem
B2 Podstawy pracy w sieci
B3 Przetwarzanie tekstów
B4 Arkusze kalkulacyjne
ECDL BASE to podstawowy certyfikat dla pracowników wszystkich specjalności, którzy na co dzień posługują się komputerem, korzystają z Internetu, tworzą i edytują dokumenty oraz arkusze kalkulacyjne. Jest także ciekawym potwierdzeniem umiejętności komputerowych uczniów szkół różnych poziomów.

ECDL STANDARD

Certyfikat ECDL Standard zaświadcza, że jego posiadacz uzyskał rozszerzone kwalifikacje komputerowe, umożliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie. Poza umiejętnościami potwierdzonymi certyfikatem ECDL BASE, zaświadcza on o dodatkowych umiejętnościach specjalistycznych – trzech do wyboru z jedenastu:
S1 Użytkowanie baz danych
S2 Grafika menedżerska i prezentacyjna
S3 IT secuirity
S4 Edycja obrazów
S5 Zarządzanie projektami
S6 Web editing
S7 Współpraca online
S8 CAD
S9 Rozwiązywanie problemów
S10 Podstawy programowania
S11 RODO

ECDL ADVANCED

Certyfikat ECDL ADVANCED zaświadcza, że jego posiadacz uzyskał zaawansowane kwalifikacje komputerowe, umożliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie. ECDL ADVANCED to układ 4 egzaminów praktycznych na poziomie zaawansowanym:
A1 Zaawansowane przetwarzanie tekstów
A2 Zaawansowane arkusze kalkulacyjne
A3 Zaawansowane użytkowanie baz danych
A4 Zaawansowana grafika menedżerska i prezentacyjna
Każdy z egzaminów zdawany jest niezależnie od innego oraz od posiadania jakichkolwiek certyfikatów ECDL. Osoba, która skompletuje 4 zdane egzaminy ECDL ADVANCED w okresie nie dłuższym niż 3 lata uzyskuje Certyfikat ECDL EKSPERT.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Specjalista ds. Sprzedaży
Małgorzata Konieczna
Tel: 790 416 419
E:mail: szkolenia@isoft.biz.pl

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.